Translate

sâmbătă, 17 februarie 2024

Reflexii în oglindă

București ( râul  Dâmbovița)_ orașul noaptea!








"Cel care nu se mai oprește pentru a se minuna și a rămâne încremenit în extaz, este ca și mort; ochii lui sunt închiși. "

Albert Einstein
  

6 comentarii:

  1. The night misty scenes are wonderful

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce frumuseti ne prezinti tu aici, Liliana draga! Ai putea crede ca sunt picturi, nu realitate! Superbe reflexii!
    Cat despre citat?! Un adevat absolut !
    Un weekend minunat! 🤗

    RăspundețiȘtergere
  3. Ce frumos arata Bucurestiul noaptea!

    RăspundețiȘtergere
  4. Superbe reflexii ai surprins. Ce inseamna o fotografie - cum poate surprinde magia in locuri in care altfel ai trece in goana, pe langa ea.
    Frumos!!

    RăspundețiȘtergere
  5. Nu am mai fost sa vad Bucurestiul pe inserat. Cred ca pot spune ca arata mai frumos ca ziua. Multumesc pentru imagini.
    Zile pline de alte uimiri minunate! ❤️😘

    RăspundețiȘtergere
  6. Superbe reflecții.. iar citatul chiar deosebit. Mulțumim.

    RăspundețiȘtergere

Brioșe cu banane și ciocolată de post și trandafirata

Ingrediente: 2 banane mari 300g făină 250 - 300ml apă minerală un praf de sare o linguriță bicarbonat de sodiu 1 praf de copt 50 ml ulei cu ...