"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu și răspunsul nostru." Sf. Pr. Dumitru Stăniloaie
Inspirație: https://www.youtube.com/watch?v=6-8NEIq-5TQ
tare drăguți!
Mulțumesc frumos, Florin!
Ce dragalasi sunt! Firisoarele cu galben le-ai facut tu sau le-ai cumparat? Un buchetel ar putea fi si o brosa pe un taior.Felicitari, draga Liliana! O lucrare buna si pentru februarie!Seara buna!❤️😘
Mulțumesc, Suzana!Sunt stamine gata cumpărate!Acest buchețel o să fie o broșă-mărțișor!Zile cu frumos și inspirație!
Draguti! Munca multa...felicitari!Imi place mult si vaza aceea mica!
Vaza acea mică e un suport pentru lumânare!Mulțumesc frumos, Carmen!Zile cu bucurie!
Miercurea fără cuvinte este găzduită de Carmen ! Happy WW!
tare drăguți!
RăspundețiȘtergereMulțumesc frumos, Florin!
ȘtergereCe dragalasi sunt! Firisoarele cu galben le-ai facut tu sau le-ai cumparat? Un buchetel ar putea fi si o brosa pe un taior.
RăspundețiȘtergereFelicitari, draga Liliana! O lucrare buna si pentru februarie!
Seara buna!❤️😘
Mulțumesc, Suzana!
ȘtergereSunt stamine gata cumpărate!
Acest buchețel o să fie o broșă-mărțișor!
Zile cu frumos și inspirație!
Draguti! Munca multa...felicitari!
RăspundețiȘtergereImi place mult si vaza aceea mica!
Vaza acea mică e un suport pentru lumânare!
RăspundețiȘtergereMulțumesc frumos, Carmen!
Zile cu bucurie!