Anul trecut, în noiembrie, am fost nevoită să fac niște schimbări în grădina din fața casei.
Astfel, zona cu iriși, anul acesta, nu există. Ce am putut, am transplantat în alte zone din grădină!
Fotografiile sunt din anii trecuți!
Sper să mă pot bucura de frumusețea lor și anul acesta, chiar dacă sunt risipiți prin grădină și o să-mi înflorească mai târziu.



.jpg)











Foarte rar am vazut irisi galbeni. Superbi! Sper sa isi revina anul viitor
RăspundețiȘtergerefloricelele tale!
Noapte cu pace si liniste, draga Liliana!❤️😘