Maine e ziua Ilincutei-prietena Mariei!
Suntem invitate la o mica petrecere si cum ne place sa oferim daruri facute in casa(hand made!), i-am facut o rochita rosie din crepsatin rosu, tull alb, bentita de satin rosu cu buline albe si p broderie alba. Maria a desenat un mic tablou cu Clopotica(Tinker Bell)
"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu și răspunsul nostru." Sf. Pr. Dumitru Stăniloaie
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Izzy Dolls
Povestea acestor păpuși tricotate a început la Daniela ! Apoi, mi-am dorit să lucrez și eu câteva. Am invățat de la Daniela schema de lucr...
-
"Adevărata bucurie este să trăiești în prezent, să apreciezi momentul în toată splendoarea sa." Eckhart Tolle




foarte frumoasa!
RăspundețiȘtergereimi place mult.:)