Duminica, dupa liturghie am fost in parc. Maria a fost foarte fericita!
"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu și răspunsul nostru." Sf. Pr. Dumitru Stăniloaie
miercuri, 9 februarie 2011
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
-
"Adevărata bucurie este să trăiești în prezent, să apreciezi momentul în toată splendoarea sa." Eckhart Tolle




Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu